Uncategorized

Nikah Hediyesi Olarak Ne Alınabilir?

Nikah Hediyesi Olarak Ne Alınabilir?

Toplumu oluşturan aile birimi, bizim kültürümüzde oldukça değerlidir. Aile olmak için hepimiz farklı süreçlerden geçeriz ancak çoğumuzun hayattaki en büyük hedeflerinden biri, her bireyin mutlu yaşadığı bir aile kurabilmek. Nikah da bu sürecin çok özel bir parçasıdır. Çiftler burada, birlikteliklerine dair duydukları güven ve eminliği, çevrelerindekilere de açıklamış olur. Onları layıkıyla tebrik etmek, heyecanlarını paylaşmak, kurdukları bu aileye destek olmak da biz, yakınlarına düşer. Düğün kültüründe yine, hediye de toplum olarak çok değerli gördüğümüz bir unsur. Nikah hediyesi olarak kalıplaşan benzer hediyelikler olsa da çiftlerin yararına olabilecek yenilikler yapmak, hepimizin lehine olabilir. Mesela pek çok alandan çiftelere hitap eden deneyim hediye hizmeti veren bodo dan, nikah hediyesi seçerek işe koyulabiliriz. Bizler kendimiz için yeni heyecanlar yaşayacağımız planlar yapmaktan keyif alırız fakat yakınlarımız, bizi düşünerek bu tarz sürpriz programlar hazırladığında, tam manasıyla sevinçten havaya uçarız. Bunun temel sebebi, değer verdiğimiz insanlardan gördüğümüz ilgisel karşılık. Aşklarına aile olarak devam etmeye hazırlanan, zaten heyecandan başları dönen böyle güzel çiftler de sadece ikisini düşünerek yapılan deneyimsel sürprizler, haliyle başlarını daha çok döndürecek.

 

Çiftlere evlilik hediyesi

Düğün, nikah, nişan fark etmeksizin hepsi evliliğin tamamlayıcı rolündeki kutlamalardır. Bu kutlamalara katılırken ilk yapmak istediğimiz güzel bir tebrik biçimi olan hediye hazırlığıdır. bodo evlilik hediyeleri, gerek modern yaklaşımı gerek de çiftlere hitap eden romantik temaları ile size harika seçenekler sağlıyor. Çiftin arkadaşı, ailesinden biri, akrabası ya da yakını kim olursanız olun, onların hayata ikinci kez başlamasını sembolize eden bu günde vereceğiniz en güzel hediyeler bodo.com’dan olacak. Stresli ve yorucu olan düğün öncesinde, onları rahatlatabilecek, ‘’SPA ve Masaj’’ yahut ‘’Restoranlar’’ kategorisinden hediyeler verebilirsiniz. Deneyim hediyelerini öncesinde ya da sonrasında kullanacakları onlara kalır. Farklı mekan ve araçlarla grup gezileri, macera deneyimleri, eğlenceli etkinlikler sunmak da yine kalplerini bir araya getirecek sürprizlerden. Yalnızca maddi değer taşıyan bir hediye vermek yerine, onlar tarafından hatırlanacağınız, anlamlı manevi hediyeler arıyorsanız, bodo, bu özel bakış açınızla uyumlu tek adres!

 

Çiftlere en farklı nikah hediyesi

Mutluluğun tanımı, herkese göre değişse de aşık insanların aile kurmaları demek, hepsi için mutluluktur. En özel günlerine yakışacak en dokunaklı, en duygusal, en manidar hediyeleri görün! İkinci balayı programı yerine geçen; ‘’Yatta Gün Batımı’’, ‘’SPA’da Romantik bir Akşam’’, ‘’Asya Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’ deneyimlerine bakın! Havalarını değiştirecek, düğünün eğlencesini devam ettirebilecek; ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’, ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’, ‘’İki Kişi için ATV Safari Sürüşü’’ ya da ‘’İki Kişi için Kumsalda At Binme’’ deneyimlerini keşfedin. Tüm bunları ya da bazılarını yapmayı hayal eden binlerce çiftin, düğün hediyeniz ile hayallerini gerçekleştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu